Žiemomis atriboju save nuo aktyvaus socialinio gyvenimo, nes esu siaubingai nepakanti šalčiui. Vertinu Gruodį už tą lengvą šaltuką, pūkines striukes ir euforiją keliantį švenčių laukimą. Bet tik tiek. Po sausio 1 dienos trykštu noru deginti Morę ir vyti žiemą toli, maždaug iki kito gruodžio. Ha! O šiandien jau trečioji pavasario diena ir tai reiškia vieną – gyvenimą!

Užvakar lankiausi C&D Style parduotuvės S/S 17 prabangios Yves Delorme kolekcijos pristatyme. Nežinojau ko tikėtis, nes pirmą kartą ruošiausi stebėti ne drabužių, bet patalynės bei chalatų kolekciją. Tačiau viskas – pradedant kolekcija, baigiant nuostabia atmosfera bei gurmaniškais užkandžiais buvo pasakiška!

Naujausias namų tekstilės tendencijas pristatė iš Prancūzijos atvykęs Adrien de Raphelis. Žavus prancūziškas akcentas maloniai blaškė dėmesį, o galimybė iš arčiau įvertinti augalų motyvais persmelktus audinius mintimis nukėlė į Provansą.

Akis, širdį ir uoslę absoliučiai pavergė „Côte Noire“ kvapai namams. Rankų darbo gėlių žiedai „pamerkti“ juodame stikliniame inde atrodo itin rafinuotai. Pažadėjau sau įsigyti vieną kvapų, kai tik išsikelsiu į naują gyvenamą vietą.

O čia, kelios renginio akimirkos. Labai rekomenduoju neprabėgti pro šalį ir užsukti į C&D Style parduotuvę savo mieste. Juk pavasaris – metas atsinaujinti ne tik spintą, bet ir namus!

Share: