Ruduo man asocijuojasi ne tik su magiškais krentančių lapų sūkuriais, kava ir kakava, minkštais megztais megztiniais, bet ir lūpdažiais. Prislopinti atspalviai ir matinis efektas – mano mėgstamiausi, tad būtent į tai pirmiausia atsižvelgiu besirinkdama lūpdažį. Praėjusią savaitę išmėginau L’Oréal Paris naujieną – skystus lūpų dažus „Les Chocolates“. Liniją galima įsimylėti vien iš kvapo, kvepia visai kaip šokoladiniai saldainiai! Tik laimei, šiais ne taip baisu piktnaudžiauti.

Iš gautųjų skystų lūpų dažų išbandžiau dvi spalvas, nes kitos pasirodė kiek per tamsios. Pasirinkau Nr. 842 Candy Man, kuri iškart patraukė akį neutralia, šilumos turinčia spalva, bei Nr. 864 Tasty Ruby kontrastui palyginti. Pastarąją vos nusivaliau, labai stipriai įsigėrė. Deja, intensyvios spalvos man visiškai netinka, atrodau kaip su atskirą gyvenimą gyvenančiomis priklijuotomis lūpomis, nes manosioms putlumo netrūksta.Labai patiko aplikatorius – super patogus tolygiam dažymui. Tiesa, dengiant ryškiai raudoną dažą, teko įjungti kruopštumo režimą, nes spalva labai reikli. Deja, patys dažai nors ir matiniai, pilnai nenudžiūsta, tad yra šioks toks lipimo efektas. Iš esmės, šio fakto nebūtina sureikšminti, nes laikosi tikrai gerai (ypač raudona, wow, nesitikėjau tokio sukibimo).

Mano širdį absoliučiai pavergė Nr. 842 spalva. Tai antrasis skystas lūpdažis, su kuriuo planuoju nesiskirti (aha, žinau, apie pirmąjį dar nepasakojau, tačiau pažadu įrašą apie vasaros kosmetikos favoritus, pamatysite!). Pasidažiusi išbuvau visą dieną ir nepergyvenau, jog tenka gerti kavą, vandenį ar valgyti picą. Nuoširdi rekomendacija!Jei susidomėjote, įsigyti nuo rugsėjo galėsite pagrindiniuose kosmetikos priemonių tinkluose už rekomenduojamą kainą 9.99€

Share: