Beveik kasdien pagalvoju, jog 24 valandų paroje mažoka, o savaitė galėtų trukti 9 dienas vietoje 7. Galvoje, kaip karštas vynas su cinamono lazdelėmis, verda mintys, dėliojasi planai ir vis stipriau pažadina kalėdinės magijos laukimas. O šiandien nupūčiau virtualias dulkes nuo pavasario juodraščių ir pagaliau vėl rašau!

Pradėsiu nuo asmeninio nostalgijos vakarėlio – blog’inimo pradžios.

Tinklaraščius skaitau ir su didelėmis pertraukomis rašau nuo 2008-ųjų (jau de-šimt-me-tį!). Maždaug tada atradau vieną lietuvišką blog’ą apie nestandartinius dizaino sprendimus detalėse, drabužiuose, daiktuose ir apskritai namuose. Įkvėpta spalvingo ir įdomaus turinio sukūriau savo pirmąjį viešą tinklaraštį „Talpynė“, kuriame dalinausi išskirtinos produkcijos e-shop’ais ir interjero detalėmis. Turėjau tris sekėjus ir nepaprastai džiaugiausi tokia sėkme!

Netrukus išpopuliarėjo gyvenimo būdo bei asmeninio stiliaus tinklaraščiai apie kuriuos sužinojau manodrabuziai.lt (dabar vinted.lt) forume. Būtent ten atradau labai įkvepiančių ir gražų vizualų turinį kuriančių užsienio tinklaraštininkių. Keletą jų seku iki šiol!

Panašiu metu sparčiai daugėjo ir puikių lietuviškų tinklaraščių nuorodų, tarp kurių atsirado ir mano tuo metu naujo blog’o pavadinimas „My Little Commode“. Jame dalinausi drabužių deriniais, secondhand’ų lobiais ir įžvalgomis (jei taip galima pavadinti to meto nuomonę) apie madą. Ir nors nepaprastai stokojau pasitikėjimo savimi, tinklaraštis atrodė saugi vieta, kurioje neliko vietos tokiems klausimams, kaip „o ką pagalvos kiti?“.

Visa tinklaraščio magija slypi laisvėje rašyti ir rodyti tai, ką nori. Štai kodėl pradėjus, taip sunku paleisti ir net po ilgiausių pertraukų norisi sugrįžti. Paskutinis sakinys nuskambėjo taip, lyg rašyčiau apie santykius, hah. Bet išties, geras jausmas daryti dalykus ir dar pagal save! Planuoti temas įrašams, rašyti, forografuoti, retušuoti, ieškoti naujų dizaino sprendimų blog’ui, etc. Visiška laisvė kurti!

Sudėtinga nupasakoti, kokią nostalgiją jaučiu kaskart rašydama ar skaitydama to meto blogerių įrašus. Jausmas, lyg vėl sėdėčiau senajame mėlyna spalva nudažytame kambaryje, jaukioje prieblandoje su fone skambančia The Verve ar Paolo Nutini muzika ir mamos pirktais sausainiais. O šiandien visi užaugę, patobulėję ir vis dar įkvepiantys.

Share: