IMG_8266

Mary Kay – dvilypiais atsiliepimais apjuostas prekės ženklas, kasdien auginantis ištikimų klientų ratą. Pirmą kartą apie MK produkciją sužinojau dar mokykloje, kuomet užsakymai iš įvairių katalogų išgyveno neįtikėtiną piką. Tiesa, Mary Kay kosmetikos priemonės niekuomet nebuvo pigus pasirinkimas, štai kodėl tai privertė mane dar akyliau atsižvelgti į produkcijos kokybę.

Lūpų dažai (spalva Rose Blush)
Po truputėlį ir mane pasiglemžia manija lūpų dažams. Būtent šios priemonės dėka, pasikeičia įvaizdis ir net.. nuotaika! MK lūpų dažai paliko gerą įspūdį – neįpareigojanti, tačiau pagyvinanti Rose Blush spalva, malonus kvapas! Ir nors šiek tiek trunka pilnai nudžiūti, laikosi gerai.

IMG_8281

Šešėliai Simply Smoky
Nors labiausiai vertinu natūralių, žemės tonų spalvų šešėlius, mano manymu, visuomet gerai turėti tamsesnių atspalvių paletę, kuri puikiai tinka dūminiam akių makiažui sukurti. Ir nors retai prisėdu prie mokomųjų video, šįsyk nepraleidau progos ir tam pasitelkiau būtent MK šešėlius. Lengvai sklaidomi, neįkyrių spalvų, o ir laikymas nebuvo prastesnis nei turimų Urban Decay.

Blakstienų tušas Lash Intensity
Turbūt esu minėjusi, jog man be galo sunku išsirinkti blakstienų tušą. Dažnai įsigyju tokių, kurie palieka krūvą gumulėlių, keistai sulipina blakstienas. Pirmas bandymas naudojant MK tušą – nepatiko taip pat. Tačiau reikalo nemečiau ir kitą dieną išbandžiau dar kartą. Vėliau dar kartą. Ir nežinau kas nutiko, bet tiko! Pasidažius, blakstienos atrodo žymiai tankesnės ir per daug neapkrautos.

IMG_8279

Akių makiažo valiklis
Šis neriebus skystis akių makiažui valyti atsirado nepaprastu laiku. Ilgą laiką naudojau valiklį, kuris nors ir patiko, ilgainiui pradėjo dirginti akis. Kadangi nesąmoningai atidėliodavau naujo pirkimą (kiekvieną vakarą prisimenu ir kiekvieną dieną pamirštu) – šio atsiradimas buvo tikras išsigelbėjimas.

IMG_8282

Veido kaukės TimeWise Repair
Tai vienas dalykų, kuriam be galo sunku atrasti laiko. Tačiau atradau ir išbandžiau Mary Kay atnaujinamąją bioceliuliozės kaukę. Nors ją rekomenduojama naudoti bent du kartus per savaitę, o aprašyme teigiama, jog per dvi savaites oda atrodo jaunesnė, nežinau ar būnant 24-erių verta galvoti apie stangresnę veido odą. Šiaip ar taip, labiausiai patiko vėsos pojūtis (be galo mėgstu vėsinančias odą priemones!), o tai, kad oda tapo švelnesnė, galiu tik patvirtinti.

Blending sponge
Tikrai nesu kempinėlių ekspertė ir man puikiai tinka tos, po 3 europietiškus randamos prekybos centruose. Tad vien tai, jog šios kempinėlės vertė yra 19 eur, man kelia šiokį tokį susirūpinimą – ko aš nežinau apie kempinėles?? Na, aukso dulkių ant veido nepalieka, tačiau savo funkciją atlieka.

Nagų lakas (spalva Rose Blush)
Geriausiu dalyku, kuris kada nors nutiko nagams, laikau ilgalaikį lakavimą ir vargu ar greitu metu mano nuomonė pasikeis. Tačiau, nuo šiol savo kosmetikos stalčiuje turiu du nagų lakus ir vienas jų – Mary Kay. Šiandien ketvirtoji diena kai esu nusilakavusi nagus būtent juo ir noriu persilakuoti vos 2/10. Manau tai puikus rezultatas, atsižvelgiant į tai, jog joks kitas, blizgučių neturintis nagų lakas man laiko max 2 dienas.

IMG_8283

Kūno dulksna Chace A Rainbow
Saldaus, gaivaus kvapo kūno purškiklis puikiai atliekantis savo funkciją! Ir tik pažiūrėkite, kaip mielai atrodo!

Share: