smailyte-blog-001 (1 of 1)-2

Kartais, kad išliptum iš komforto zonos, reikia įlipti į dryžuotas kulotes.

Užvakar buvo graži diena. Tokia graži, jog nusprendžiau – velniop tuos džinsus, metas nukirpti etiketę nuo savaitės senumo pirkinio – Lindex dryžuotų kuločių. Mano spinta gausi saugių pasirinkimų – džinsai, paprastumu alsuojantys marškinėliai ir keletas nutysusių megztinių. Tad ką joje veikia kulotės, tuoj pat papasakosiu.

Lietingą 7dienį (kitokių jau nebebūna) vaikštinėdama prekybos centre ir mėgindama laimę surasti materialiose smulkmenose, visai netyčia akis užkabino dryžiai. Dar po akimirkos užbūrė medžiagos lengvumas. Visiškai sugundė aukštintas liemuo ir kišenės. Ir nors kulotes dėvinčias merginas visuomet nužiūriu su pavydu, tuoj pat dryžuotasias pakabinau į vietą. Po akimirkos susigalvojau priežastį, kodėl jos turėtų būti mano ir mintyse sukerojo įkvepianti simbolika apie tai, kaip kartais reikia lipti iš komforto zonos. Net jei tai kulotės.

Tad užvakar, eidama susitikti su drauge, maloniai plevesavau Senamiesčiu ir  negalėjau atsidžiaugti, jog nepalikau jų kaboti nei parduotuvėje, nei namuose.

O Jūs ar turite drabužių, kurių dėl kažkokių priežasčių nedrįstate dėvėti, nors jie labai patinka?

smailyte-koliazas-04

smailyte-blog- (6 of 7)

Pants Lindex | Top Atmosphere | Bag Mango | Shoes Zara

Share: