Vasara už.. tuoj! Širdyje sproginėja konfeti, kai pagalvoju apie ilgus naktinėjimus, basomis mindžiojamą žolę, nesuskaičiuojamas ledų porcijas ir nesuplanuojamus įvykius. Metai po studijų baigimo pasirodė kaip spragtelėjimas – negaliu patikėti, kad pernai išgyvenau bakalauro „džiaugsmus“, dabar visa tai atrodo taip tolima!
Šiuo metu mano didžiausias rūpestis – naujas tinklaraščio dizainas. Ieškau inspiracijų, dėlioju struktūrą ir labai tikiuosi, kad visišką atsinaujinimą pavyks pristatyti dar vasarą. Džiaugsmas užsiimti mėgstamais dalykais, kurti ir žiūrėti kas iš to išeis.

Šio įrašo žvaigždė – chaki spalvos liemenė. Visuomet labai nuvertindavau kiniečių parduotuves, viskas asociavosi su sintetika ir keistu maišelių kvapu. Tačiau viešint Kretoje, vieną dieną užbėgau į šalia namų esančią parduotuvę. Pirmas įspūdis toks ir buvo – made in China. Bet praeinant pro ilgą drabužių kabyklą akis kliudė mėgiama spalva ir medžiagos sukirpimas. Toliau viskas vyko labai greitai – mintyse sušmėžavo „noriu, reikia“ scenarijus, jis dar kartą pasikartojo pasimatavus super dailią suknelę, ir tuoj pat nuskubėjau prie kasos. Vietoj magnetuko – liemenė. Tokia lauktuvė sau žymiai smagesnė!

OOTD:
jeans & bag Mango
sneakers & t-shirt Zara
Share: