Kaskart dėliodama žodžius naujam blog’o įrašui jaučiuosi kaip Carrie Bradshaw. Žinoma kalbu tik apie patį jausmą, o ne sėdėjimą priešais langą, suspaustą cigaretę tarp pirštų, nuostabiai garbanotus plaukus, tobulą stiliaus jausmą ar rašymą intymiomis temomis. Taigi – yra kur tobulėti, ha.
Prieš savaitę gavusi spyrį į užpakalį, jog nebedarau jokių makiažo priemonių apžvalgų, nusprendžiau – metas dalintis nuomone ir apie pavienius produktus. Šiandien pristatau MaxFactor Pan Stik – maskuojamąją priemonę. Ši mano kosmetinėje atsirado maždaug prieš du mėnesius, kai baigėsi mano mylimas Manhatan maskuojamasis pieštukas. Maskuokliui teikiu absoliučią pirmenybę iš visų kosmetikos priemonių, nes tai jis tas vienintelis, kuris telpa į švarko kišenę ar mažą rankinę, tai jis apsieina be šepetėlių ir kempinėlių, ir ištiesia pagalbos kreminę tekstūrą, kai nėra laiko ir jėgų. Aleliuja!
Apie MaxFactor Pan Stik:
„Pan Stik leis pasiekti idealų rezultatą mažiausiomis pastangomis. Dėl tirštos kremo konsistencijos šis makiažo pagrindas lengvai slysta oda, padengia ją idealiu sluoksniu ir puikiai tinka naudoti kasdien. Jame esantis bičių vaškas švelnina ir minkština odą, išlaiko jos drėgmę. Pan Stik puikiai paslepia odos trūkumus, pigmentines dėmes ir netgi išlygina raukšleles.“
Priemonės kiekis: 9g
Mano nuomonė:
Šią priemonę įrašau į kosmetinės mėgiamiausių sąrašą. Maskuoklis lengvai tepasi, tolygiai pasiskirsto, puikiai maskuoja. Konsistencija tiršta, nekemšanti porų. Man idealiai tinkanti spalva – 12 True Beige. Vis dėlto ne itin patinka kvapas, tačiau jis labai momentinis. Rekomenduoju tepti plonais sluoksniais ir nenaudoti jo vietoj kreminės pudros – kaukės efektas garantuotas.
Vertinimas: ★★★★☆
Netrukus – daugiau apžvalgų. Jei turite pageidavimų – kokios priemonės apžvalgos norėtumėte, rašykite! Linkiu gražaus vakaro!
Share: