smailyte-blog-5 (2 of 6)

Pirmą kartą su NYX produkcija susipažinau prieš keletą mėnesių, kai sesė užrodė skystus matinius lūpų dažus. Pabandžiau, iš karto susižavėjau, bet taip ir neįsigyjau. Na, pirmiausia dėl to, jog retai dažausi lūpas, antra – Kaune NYX makiažo priemonių nerasite centre, o važiuoti į kitą miesto galą dėl lūpdažio… na, tai padariau tik praėjusią savaitę. Taigi, bemaž pusmetį norėti lūpų dažai jau pas mane! Ir puikiai suprantu, kodėl jiems žarsto tiek gražių žodžių.

smailyte-blog-5 (1 of 6)

Mano pasirinkta spalva SMLC02 Stockholm – švelnaus rusvo matinio atspalvio. Šepetėlis puikiai paskirsto priemonę, o šioji netrunka nudžiūti, tad pagaliau galima suderinti vėjuotą dieną, dažytas lūpas ir palaidus plaukus. Dažai laikosi gerai, pamiršau ką reiškia paranoja kas pusvalandį traukti veidrodėlį ir žiūrėti, ar jau netyčia nenusivalė. Jau žinau, kokias dvi spalvas imsiu sekančias, bet apie jas vėliau!

smailyte-blog-5 (4 of 6)

Dar viena priemonė pro kurią nesugebėjau praeiti – eyeliner’is. Kurį laiką vengiau bet kokių akių pravedimo linijos piešimo produktų, nes kažkokiu būdu į rankas papuldavo labai nekokybiški: greitai nubyrantys, atsispaudžiantys arba turintys nesmagų šepetėlį. Tačiau būtent šis eyeliner’is apvertė mano mažą kosmetikos pasaulį aukštyn kojomis. Lengvai naudojamas, greitai džiūstantis, o svarbiausia – ryškus. Nors mano pasirinkimas gan saugus – tamsiai violetinės spalvos, prie stendo teko praleisti ne vieną minutę. Nuomonė šokinėjo nuo raudonos, geltonos iki žalios ir mėlynos, ir netgi rožinės spalvų. Galiausiai pasidaviau violetinei, ir nė kiek nesigailiu! Ryškios spalvos pagyvina žvilgsnį ir suteikia įvaizdžiui unikalumo.
O kokia Tavo nuomonė apie NYX kosmetiką?
Share: