smailyte-blog-001 (1 of 2)

Ne kartą minėjau, jog man be galo sunku išsirinkti veido priežiūros priemones. Parduotuvėse pribloškia gausus produktų pasirinkimas – įvairios kainos, sudėtys, net kvapai. Dažniausiai į rankas pasiimu akis patraukusią pakuotę, o tuomet nagrinėju aprašymą. Na ir ką? Parašytų efektų milijonas, kaina dviženklė, bet mane labiau įtikina šokoladinis tortukas, todėl nuskubu jo ieškoti.

Tačiau šį kartą į mano rankas papuolė biovaistine.lt asortimente esanti „The Organic Pharmacy“ valomoji jūros dumblių veido kaukė – „Purifying Seaweed Clay Mask“. Aprašymas esantis ant pakuotės skamba taip: „Kaukė sukurta probleminei, spuoguotai odai su užsikimšusiomis poromis, dėmėmis ir inkštirais. Jūros dumbliai, molis, mėlynės ir alijošius pašalina nešvarumus, aprūpina odą mineralais, sumažina poras. Ši kaukė turi raminamąjį poveikį, padeda mažinti raudonį“.
Nors mano veido oda nėra super probleminė, vis dėlto dažnai tenka pasisveikinti su atsinaujinančiais bėrimais (atskira padėka šokoladui ir šokoladiniams tortukams). Nežinau kiek įtakos turėjo ši kaukė, tačiau pastebėjau, jog sumažėjo bėrimas. Manau pagaliau atradau veiksmingą priemonę su bėdomis susidoroti!

smailyte-blog-001 (1 of 4)

Užsitepus kaukę jaučiasi visai malonus odos tempimas, o vienas labiausiai patikusių dalykų – kaukės gaivumas. Labai mėgstu šaldančios sudėties produktus odai. Kvapas? Kvapas ne itin malonus, greičiausiai dėl sudytyje esančio molio, tačiau greitai pamirštamas.
Nors kaina kiek bauginanti – 43€, vis dėlto kol kas nesu atradusi geresnės alternatyvos. Oda švari ir gaivi!
Share: