Nors vasaros liko kiek daugiau nei pusė, viduje jau rudenėja. Daugiau lietaus ir tamsių debesėlių, daugiau striukų ir švarkelių mieste, daugiau žmonių gurkšnojančių kavą / arbatą / limonadą kavinių viduje. Kol dar galima, pasidžiaugsiu likusiais šviesiais vasaros vakarais, kurie nepaprastai motyvuoja veikti dalykus, užuot įsikuitus po antklode pasinerti į serialuose vaizduojamus gyvenimus. Tai paliksiu rugsėjui.

Savaitgalį skyriau įrašų planavimui, paruošiau ne vieną produktų apžvalgą ir pasirūpinau nuotraukomis. O šiandien įrašą pradėsiu nuo šviežiausių L’oreal Paris naujienų! Apie mano favoritą, sužinosite žemiau!

Naujieji veido ir lūpų šveitikliai „Smooth Sugar“ skirti pradžiuginti odą. Galite rinktis iš trijų skirtingų variantų:

GLOW SCRUB: Cukraus šveitiklis pavargusiai, blausiai odai papildytas vynuogių kauliukų aliejumi ir vitaminu E, kurie akimirksniu išryškina odos skaistumą. Taičio gardenijų aliejus apsaugo odą nuo blausumo, o aliejinių kopūstpalmių uogos padeda švelniai išlyginti odos paviršių.

CLEARING SCRUB: Cukraus šveitiklis problemiškai odai papildytas kivių sėklomis, kurios lygina odą, valo poras ir kovoja su inkštirais, o eterinis pipirmėčių aliejus mažina spuogelius ir dėmeles.

NOURISH SCRUB: Cukraus šveitiklis išsausėjusiai odai papildytas kakavos sviestu, kuris maitina ir ramina odą. Kokosų aliejus padeda apsaugoti odos barjerą, o kakavos pupelės – pašalinti negyvas odos ląsteles ir sušvelninti odą.Išbandžiau visus ir mano širdį (ir veido odą) labiausiai pavergė Nourish Scrub, kurio kvapas primena kažkada turėtus kvepalus. Cukraus grūdeliai maloniai masažuoja odą, kuri tuoj pat tampa švelni švelni. Labai patinka tai, jog visi šie šveitikliai tinka lūpoms, tad galima pamoti sausėjimui ir šerpetojimui ir džiaugtis švelnia šypsena. Vasarai taip pat rekomenduoju kivių sėklomis praturtintą Clearing Scrub, saldaus kvapo, primenančio Bon Pari saldainius.

Ar esate išbandę kurį nors iš naujųjų odos šveitiklių? Pasidalinkite patirtimi komentaruose! #PASICUKRINAM!

Įsigyti galite kosmetikos parduotuvėse. Rekomenduojama kaina 10.20€ (50ml).

Share: