Kartais ilgą pauzę tinklaraštyje ar instagram’e gali nulemti toks, iš pažiūros visai paprastas dalykas – nuotraukų filtras. Tačiau dabar, tikiuosi atradusi tinkamą ir bent kurį laiką jaustis ramiai, užuot neapsisprendus į kokius atspalvius krypti. Metas pasidalinti įspūdžiais, kurie ne vieną savaitę laukė dienos šviesos!

Tobulo šampūno paieškos priveda prie pačių įvairiausių priemonių išbandymų. Praėjusį mėnesį testavau Relive Purix Dandruff&Greasy šampūną prieš pleiskanas. Ir nors pleiskanų neturiu (ne tik šio šampūno dėka), man jį rekomendavo dėl plaukų riebalavimosi. Kiekvieną rytą keliuosi ir pasineriu į galvos plovimo rutiną. Nes jei nepasinerčiau, dievaži, jausčiausi kaip dideliame diskomforto burbule.

Priemonės aprašyme teigiama, jog šampūnas padeda kovoti prieš pleiskanas gaivinant, valant ir išlaikant natūralų drėgmės lygį odoje. Šampūnas praturtintas kajaputų ir žaliosios arbatos eteriniais aliejais, kurie ramina ir atgaivina galvos odą. O ekologiški česnako bei venus ryžių ekstraktai derinami su pantenolio ir kitais ingredientais padeda išlaikyti šilkinę galvos odą bei apsaugo nuo išsausėjimo.

Šiandien mano plaukai džiaugiasi, nes gali išbūti dvi dienas ! be plovimo. Ir nors retai rizikuoju, kartais smagu pasimėgauti ilgesniu miegu ir pačio plauko nealinti greitomis džiovinimo procedūromis. Mano pastebėjimai apie produktą:

  • Keistas, tačiau malonus priemonės kvapas;
  • Plaukai mažiau riebaluojasi;
  • Plaukai atrodo stipresni (nežinau ar toks efektas įmanomas per mėnesį laiko ir tik naudojant šampūną, tačiau tikrai jaučiasi!);
  • Vis dėlto, pasigedau švelnumo ir žvilgėjimo, bet tai konpensuoja plaukų kondicionierius.

Esate išbandę? Pasidalinkite patirtimi!
Įsigyti galite VitrinaPro parduotuvėse. Daugiau info čia.

Share: