Su mano tinklaraščiu yra taip: arba jokio įrašo pusmetį, arba bam! ir kelios produktų apžvalgos iš eilės. Todėl pažadu parašyti ir kitomis temomis, kurioms turiu ne vieną idėją ir kurias nuguldžiau į dar vieną savo gyvenimo sąrašą. Vis dėlto nenoriu vėluoti pasakodama apie naujienas, todėl šiandien įrašas apie dalyką, kurį iki šiol man nežinant tepliojo vizažistai, o štai pati savo noru ne tik, kad nenaudojau šios priemonės, bet ilgą laiką nė nesupratau kas tai yra. Taip, man vis dar 24-eri ir nei kiek negėda.

Makiažo bazė, tai ne vieta, kurioje būriuojasi įvairi kosmetika ir derina dalykus. Pasirodo ! tai priemonė skirta paruošti odą makiažui ir jam užfiksuoti. Testavimui iš Maybelline New York gavau tris produktus ir apie kiekvieną iš jų susidariau šiokią tokią nuomonę. Jei įdomu, skaitykite toliau:Master Prime odą drėkinanti makiažo bazė
Sausai odai skirtas primer’is sudrėkina odą, ši atrodo glotnesnė ir lygesnė. Konsistencija primena kasdienį, lengvą drėkinamąjį kremą, galbūt todėl nebuvau itin nustebinta ar sužavėta. Vis dėlto, makiažas išsilaikė visai neblogai, lyginant su tuo, kaip išsilaiko visai be šios priemonės. Manau sausiaodėms turėtų patikti!

Master Prime poras vizualiai mažinanti makiažo bazė
Ši priemonė įrodė, kiek daug nežinau apie makiažą. Bazės konsistencija šilkinė, laabai maloni liesti. Makiažas išsilaikė visą dieną, stebėjausi, jog toks mažas dalykėlis gali pakeisti, atrodo, seniai sustyguotą dažymosi rutiną. Nežinau kiek realus vizualus porų sumažinimas, nes manosios ir taip nelabai matomos, bet šis dalykėlis jau atrado savo vietą kosmetinėje.

Master Blur Stick
Master Blur Stick, kaip ir aukščiau aptarta pilkoji makiažo bazė, skirtas vizualiai mažinti poras. Tiesa, pastarąsias ne tik maskuoja bet ir lygina odos atspalvį. Šią priemonę rekomenduoju naudoti daugiau maskavimo reikalaujančioms odos vietoms, nes dengiasi stipriau nei prieš tai rodyti primer’iai. Išsukamo pieštuko tipo priemonės man ypač patinka išvykose, nes neužima daug vietos ir yra skirtos tik tiems, labiausiai dėmesio prašantiems taškams.

Savo favoritus jau išsirinkau, o Jūs, jei jau spėjote išbandyti kurį nors primer’į, pasidalinkite nuomone komentaruose!

PR SAMPLE

Share: