smailyte-blog-2 - Copy

Šiandien nuostabiai gražus 7dienis. Viršutinius drabužius nurenginėjanti saulė, pilnas gyvybės miestas, daugybė išgertų kavos puodelių ir pašnekesių su gerais draugais. Jei tokios dienos būtų apskritus metus – suklestėtų gyvenimai.

Rytas prasidėjo nuo blynų ir bananų + mėlynių kokteilio, vėliau sutvarkyti namai ir įgyvendintas sezoninis apsipirkimas. O dar tik penkta valanda vakaro! Praėjus beveik mėnesiui nuo įsikraustymo, pagaliau turiu darbo stalą, tad vėl nupučiau dulkes nuo tinklaraščio.

smailyte-blog-04

Žinot, kiekvieną kartą bandydama dėlioti mintis apie naujus pirkinius ar derinius, į galvą beldžiasi kitų įdiegtos mintys apie tuščius dalykus. Sako, jog daiktai – tuščia, drabužiai – tuščia, susireikšminimas – tuščia, kavos puodelių fotografavimas – tuščia, prekių dėjimas į plastikinius maišelius – tuščia, mėsos valgymas – tuščia, penktadienio vakaras su alkoholiniu kokteiliu rankose – tuščia. Be jokios abejonės, žmonės ir gyvas bendravimas – vienareikšmiška vertybė. Bet pasaulyje kupiname galimybių, kūrybos ir savirealizavimo, vienintele tuštybe laikau pavydą ir menkinimą. Kadagi pagaliau išsilaisvinsite iš kieta vata apkamšytų patalų ir pabūsite laisvi? Pabandykite, patiks.

Grįžtu prie pirkinių temos. Šiandienos misija buvo paprasta – batai. Juodi, žemakulniai aulinukai tinkami kasdieniam avėjimui. Kadangi nenorėjau kelių valandų praleisti dideliame prekybos centre, nukeliavau į artimiausią Deichmann parduotuvę ir per 10 minučių išsirinkau batus. Toliau sekė H&M, kur čiupau šio sezono trend’ą – sailor cap. Dėl pastarojo pirkinio esu nepaprastai laiminga, tad pasiruoškite derinių bumui su šia kepure.

smailyte-blog-7

Sailor Cap H&M | Jacket Bershka | TShirts Zara | Handbag Mango | Jeans Mango | Shoes Deichmann

– smailytë

Share: