Taip retai rašau socialinėje erdvėje, jog kaskart prisėdusi viską labai romantizuoju: išsinešimui pasiimtas puodelis garuojančios caffee mocha, užrašinėmis ir lapeliais nukrautas stalas, eukalipto šakelės mojančios iš už kompiuterio ekrano ir folderiuose laukiančios nuotraukos. Štai apie tokį savaitgalį turėtų statyti filmus ir rašyti knygas!

Ta proga šiandien apžvelgsiu šį mėnesį parduotuvėse „Drogas“ atsiradusią naują Schwarzkopf plaukų priežiūros liniją „Beology“.

Pirmiausia, gyvenime mano plaukai išgyveno mažai metamorfozių. Žinoma, paauglystėje patyriau keletą absurdiškų kirpimų, o pirmą kartą plaukus nusidažiau būdama 19-os. Leidusi nuaugti šaknims (nei stilinga, nei gražu, bet buvo verta laukti) ėmiausi ombre, galiausiai balayage dažymo vingrybių. Negana to beveik niekuomet tiesintuvu nealinau ir taip tiesių savo plaukų. O priemones jiems prižiūrėti rinkdavausi nuo populiariųjų prekybcentriuose randamų brand’ų iki įsigyjamų a la pro priemonių kirpyklose. Iš visos šios tirados galima suprasti, jog plaukai labai nekentėjo ir iš esmės atrodė gan sveikai iki.. praėjusių metų. Beveik dvylika mėnesių kaskart su didėjančiu abejingumu skaitau naujų priemonių etiketes ir vis dar nusiviliu, nes plaukai atsisako būti švelnūs, žvilgėti ir nekurti naujų veltinių.

Mėnesio pradžioje gavau progą išbandyti naujosios plaukų priežiūros linijos priemones, tad mano patyrimai ir nuomonė žemiau!

Atkuriamasis šampūnas
Neįvardinčiau jo kaip nuo šiol mėgstamiausio, nes vis dėlto, mano plaukams jis pasirodė per sunkus. Tačiau aprašyme teigiama, jog drėkinamosios serijos produktai intensyviai drėkina ir atgaivina plaukus, šie ilgai išlieka spindintys ir švelnūs. Kol kas nelaiduoju už ilgą išlikimą, tačiau už švelnumą atsakau!

Drėkinamasis balzamas
Matyt, drėkinamosios serijos produktai nėra man skirti. Ši priemonė taip pat apsunkino plauką, nepraėjus pusei dienos norėjosi dar kartą išsiplauti galvą. Tačiau plaukai mažiau vėlėsi ir buvo švelnūs.

Glotnumo suteikiantis valomojo poveikio balzamas
Nuo šiol šis balzamas – vienas iš mano plaukų priežiūros priemonių favoritų. Plaukai jį priėmė ir džiaugėsi. Teigiama, jog glotninamosios serijos priemonės saugo plaukus nuo vėlimosi, palengvina iššukavimą, suteikia plaukams besvorę priežiūrą ir juntamą švelnumą. Galiu tik patvirtinti, jog kurį laiką buvau pamiršusi apie įkyriai besivelenčius plaukus ir sunkumą.

Dvifazis serumas
Ši priemonė sudaryta iš dviejų dalių: specialaus gelio ir jūros gelmių ekstrakto bei dumblių praturtintos emulsijos. Naudojama ant sausų ar drėgnų plaukų, priemonė įsigeria ir palaiko plaukų glotnumą bei užkertą kelią plaukų įsielektrinimui. Žinote tą jausmą, kai žiemą prekybos centre matuojatės drabužius, o plaukai gyvena atskirą gyvenimą, lyg tampomi už marionetės virvučių? Naudojamas serumas padėjo išvengti galimo įsielektrinimo.

Plaukų apsauga nuo karščio
Kaip jau minėjau, mano plaukai beveik neišgyvena tiesinimo džiaugsmų, tad karštį patiria labai retai ir mažomis dozėmis. Galbūt apsaugo, tačiau tikrai kvepia!

Kasdienei priežiūrai
Drėkinamosios serijos purškalas sukurtas kasdienei plaukų priežiūrai ir tai dar viena priemonė, kurią su malonumu naudoju. Paruošia plauką modeliavimui, o taip pat maloniai kvepia.

Plaukų priežiūros priemonės – super subjektyvus reikalas. Per metus išbandžiau ne vieną skirtingą produktą, tiek rekomenduotą draugių ar kitų tinklaraštininkių / vlogerių ir beveik visuomet patirdavau nusivylimą. Šįsyk jaučiuosi atradusi kai ką tinkamo. Be viso to, man labai patinka priemonių kvapas. Iki šiol nebuvau „jūrinių“ kvapų gerbėja.

Susidomėjote? Priemones rasite parduotuvėje drogas.

Share: